Jsem Veronika, těší mě!

Od roku 2004 jsou mým světem klinická hodnocení. 

 • byla jsem monitorka i projektová manažerka
 • vedla jsem malé i obrovské týmy, lokální i mezinárodní
 • vyzkoušela jsem si klinické, postmarketingové i RWE studie
 • znám prostředí CRO i originálních farmaceutických firem
 • poznala jsem, jak to chodí v obřích korporátech i malých firmách

Vím tedy moc dobře, že monitor:

 • se toho musí fakt hodně naučit
 • má obrovskou zodpovědnost 
 • pracuje pod velkým tlakem
 • může snadno vyhořet 
Monitor má ale také neomezené možnosti kariérního růstu

Sama jsem si prošla velmi těžkým obdobím, kdy jsem po deseti letech přišla spolu s dalšími kolegy o místo z důvodu restrukturalizace firmy. Byla jsem totálně na dně, protože jsem tím ztratila pevnou půdu pod nohama. 

Dlouho jsem se pak hledala a nebyla spokojená. Až po několika letech jsem přišla na to, že mě vždy bavilo zaškolování nováčků ve firmě a jejich mentoring. 

Proto se od roku 2022 věnuji mentoringu monitorek klinických hodnocení.

Ráda totiž:

 • motivuji
 • podporuji
 • naslouchám
 • posouvám vpřed

Vidím v lidech potenciál a baví mě, když ho společně odkrýváme. Neskonale mě těší, když se klientka postaví do své síly, vystoupí ze své komfortní zóny a odvážně vykročí vstříc nové, zajímavější kariéře!

Co říkají na spolupráci mé klientky:

Veroniku jsem kontaktovala v době, kdy jsem začala vážně uvažovat o posunu ve své kariéře z monitorky klinických studií na projektovou manažerku. Již po prvním společném setkání jsem věděla, že to bylo jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsem v poslední době udělala. Veronika je neskutečně milý, ochotný a komunikativní člověk, obrovský profesionál ve svém oboru. Veronika Vás dokáže velice dobře namotivovat, dodat Vám potřebné sebevědomí, zásobí Vás celou řadou tipů, jak zvýšit svou atraktivitu pro potencionálního zaměstnavatele a především Vás perfektně připraví na záludné otázky, které můžete při pohovoru od HR manažera zajisté očekávat. Spolupráce s Veronikou pro mě byla obrovským přínosem a velice cennou životní zkušeností. Pokud je Vaším cílem posunout se v kariéře dále, je Veronika ideálním koučem pro to, aby se Vaše sny staly skutečností! Už teď se těším na naši další spolupráci!
Julie Šanta
Local Trial Manager, Amgen
Díky Veronice jsem našla plno odvahy a motivace nejen kariérně růst. Spojení s Veronikou přišlo v době, kdy jsem už procházela jistou změnou a i tak to Veronika dokázala podchytit, dobře zhodnotit a ještě mě dále nasměrovat. Už naše první virtuální setkání odhalilo, jak je Veronika vzdělaná, má všeobecný rozhled, ale hlavně je lidská, starostlivá a nápomocná. Vyzdvihuji její snahu a ochotu monitorky skutečně a bez únavy průběžně informovat a motivovat. Každá další konzultace a Veronikou byla jedna velká úleva a dávka porozumění. Velmi doporučuji všem.
Jana Červa
Clinical Project Lead, Sanofi
Na Veroniku jsem se obrátila, když jsem se chystala na pohovor na trial managera s tím, že bych potřebovala přemýšlet nad projektem více na globální úrovni. Během jednoho video hovoru mne Veronika namotivovala a hlavně navedla, jak správně prezentovat a zužitkovat každou dosavadní zkušenost. Jak jsem sama poznala, je to u pohovoru velké plus. Určitě doporučuji každému, kdo se připravuje na pohovory, protože Veronika je zkušená profesionálka s velkým rozhledem a jistě vás dokáže skvěle připravit.
Lucie Žídková
Trial Manager, Novo Nordisk
Po shlédnutí příspěvků na Linkedln jsem se dostala k webu Veroniky, který povzbuzuje profesionály z klinického hodnocení, což velmi oceňuji. Monitoři zde najdou i podpůrné materiály ke stažení. Kontaktovala jsem Veroniku zejména kvůli pracovní poradě a dostala jsem mnoho profesních tipů z pohledu zkušené manažerky. Profesní poradenství velmi doporučuji, pokud potřebujete objektivní náhled na věc.
Romana Mikulicová
Clinical Trial Manager, ICON

Sledujte mé příspěvky na LinkedIn a Facebooku. Propojme se.

Píšu o tipech pro monitorskou praxi, zajímavostech z oblasti klinických hodnocení, budování kariéry, přípravě profesionálního životopisu a mnoha dalších.

Sledujte také mou stránku Magic CRA, kde se věnuji především budování kariéry.

Přidejte se do skupiny Monitorský klub na LinkedIn

Má již 226 členů, především monitorů, ale i koordinátorů a projektových manažerů. Můžete se tak navzájem propojit a sdílet své zkušenosti. Věnuji se zde hlubší práci na monitorských tématech.

Buďte o krok napřed!

V pravidelném Newsletteru si přečtete o monitorských novinkách a trendech.